Ndryshimi mes inspektimeve të "Mbretëria e Bashkuar e Britanisë së Madhe dhe Irlandës së Veriut"

ska përmbledhje të redaktimeve
(→‎Media: BRITANIA E MADHE)
{{coord|55|N|3|W|source:wikidata|display=title}}
{{Ky Artikull|Në këtë artikull flitet për '''Britaninë e Madhe''', kjo temë ka disa kuptime. Shiko këtu: [[Britania e Madhe (kthjellim)]]}}
{{ShtetPrototip