Dallime mes rishikimeve të "Kenan İmirzalıoğlu"

Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Loniii) dhe riktheu rishikimin 1715055 nga Mr Robot
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Loniii) dhe riktheu rishikimin 1715055 nga Mr Robot)
|pseudonimi = Mehmet Kosovalı
|bashkëshort =
|nacionaliteti = Shqiptaro-Turk
|webfaqja =
}}