Ndryshimi mes inspektimeve të "Kafsha"

64 bytes removed ,  3 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 80.78.68.237) dhe riktheu rishikimin 1736695 nga Liridon
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 80.78.68.237) dhe riktheu rishikimin 1736695 nga Liridon)
 
[[Kategoria:Kafshë|*]]
[[Kategoria:Gjithckangrenese]]
{{DEFAULTSORT:gjithckangrenese}}