Ndryshimi mes inspektimeve të "18 Qershor"

19 bytes added ,  3 vjet më parë
Hsjgsjhskhskjsjsnsbskbskgsjgsjgsngsngsjgssjsh
(përmirësime teknike, zëvendësova: Maj → maj, Qershor → qershor (2), Korrik → korrik, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
(Hsjgsjhskhskjsjsnsbskbskgsjgsjgsngsngsjgssjsh)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{Tabelamuajve}}{{Muaj 31|maj|qershor|korrik}}jbgjhyngsjgdjgsj 31
 
== Ngjarje ==
Anonymous user