Ndryshimi mes inspektimeve të "Korça"

No change in size ,  3 vjet më parë
→‎Personalitete nga Korça: Rregullova gabimet drejtshkrimore
(→‎Personalitete nga Korça: Rregullova renditjen)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(→‎Personalitete nga Korça: Rregullova gabimet drejtshkrimore)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
*[[Anton Athanasi]], biznesmen multimilioner dhe filantropist.
*[[Anastas Avramidhi-Lakçe]] (1821–1890) biznesmen dhe bamirës.
*[[Irdi Agastra]] biznesmen Ii njohur, filantrop
*[[Dhimitër Berati]], firmëtar i [[Deklarata e Pavarësisë së Shqipërisë|Deklaratës së Pavarësisë]].
*[[Pandeli Cale]], [[Rilindja Kombëtare|rilindas]] dhe firmëtar i [[Deklarata e Pavarësisë së Shqipërisë|Deklaratës së Pavarësisë]]
Anonymous user