Dallime mes rishikimeve të "Kostërca"

11 bytes removed ,  4 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Zaim13) dhe riktheu rishikimin 1630073 nga Mr Robot
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Zaim13) dhe riktheu rishikimin 1630073 nga Mr Robot)
{{Fshat (Kosova)
|Fshati= kostercë kostërca
|Nofka =
|Moto=
 
<!--Demografia-->
|Popullsia = Shqipëtar
|Dendësia=