Dallime mes rishikimeve të "Mëngjeze lufte"

Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.171.53.103) dhe riktheu rishikimin 1717139 nga Mr Robot
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.171.53.103) dhe riktheu rishikimin 1717139 nga Mr Robot)
|Skenari =[[Dhimitër Xhuvani]]
|Prerja =[[Krisanthi Kotmilo]]
|Kompozitori=[[TrimRobert Radoja]]
|Kamera =[[Faruk Basha]]
|DrejtorArt=[[Josif Kromidha]]