Ndryshimi mes inspektimeve të "Ballshi"

21 bytes removed ,  3 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
Ballshi ka një bibliotekë dhe një pallat kulture.
 
Veçori e zonës është mikpritja dhe bujaria.ekipi i zonës bylis
 
==Shërbimi Shëndetësor==