Ndryshimi mes inspektimeve të "Burimi (qytet)"

ska përmbledhje të redaktimeve
}}
<!-- fundi i tabeles -->
Burimi apo Istogu, është qytet në Kosovë dhe ndodhet në rafshin e [[Dukagjini]]t dhe bënë pjesë në regjionin e Pejës.
 
== Pak histori ==
18

edits