Dallime mes rishikimeve të "1 Maj"

No change in size ,  4 vjet më parë
v
Mbrojtur "1 Maj": Vandalizëm i tepërt ([Redaktimi=Blloko përdoruesit pa llogari] (i pacaktuar) [Zhvendosja=Blloko përdoruesit pa llogari] (i pacaktuar))
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.126.252) dhe riktheu rishikimin 1755206 nga Liridon)
v (Mbrojtur "1 Maj": Vandalizëm i tepërt ([Redaktimi=Blloko përdoruesit pa llogari] (i pacaktuar) [Zhvendosja=Blloko përdoruesit pa llogari] (i pacaktuar)))