Dallime mes rishikimeve të "Sofra"

2 bytes added ,  4 vjet më parë
rregullime të tekstit duke përdorur AWB
(rregullim i sintaksës)
(rregullime të tekstit duke përdorur AWB)
 
<references />
 
{{cung}}
==Shiko dhe këtë==
* [[Sofra e shpejtë]]
 
[[Kategoria:Traditë]]
 
 
{{cung}}