Dallime mes rishikimeve të "Sokol Sadushi"

1 byte removed ,  4 vjet më parë
→‎Botime dhe Monografi: rregullime të tekstit duke përdorur AWB
v (Disa fjalë dhe janë shtuar 4 librat e fundit.)
(→‎Botime dhe Monografi: rregullime të tekstit duke përdorur AWB)
* 2012 “DREJTËSIA KUSHTETUESE NË ZHVILLIM.
* 2014 “GJYKATA ADMINISTRATIVE DHE KONTROLLI LIGJOR MBI ADMINISTRATËN”, Botimet “TOENA”.
* 2017 “E DREJTA ADMINISTRATIVE  PROCEDURALE”, Botimet “TOENA”.
 
Gjithashtu është bashkautor i disa botimeve shkencore, si: