Ndryshimi mes inspektimeve të "Kategoria e Tretë"

404 bytes removed ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
{{Infobox liga futbollistike
| emri = Kategoria e Tretë
| foto = Kategoria-e-Tretë.png
| madhësia = 250px
| kombëtarja =
| konfederata = [[UEFA]]
 
==Ekipet pjesëmarrëse sezoni 2013-14==
'''Grupi A''' <ref>[http://www.fshfpanorama.org/indexcom.phpal/sqsport/kampionatetnis-esot-tjere/kategoria-e-trete-a Grupi Aja-skuadrat-kalendari-dhe-rregullorja/]</ref>
 
{| class="wikitable sortable"
!Qyteti/Zona
|-
|Zoja e Këshillit të Mirë
|[[KF Bulqiza]]
|[[Bulqizë]Tiranë]
|-
|[[KF Tirana BSkrapari]]
|[[HasSkrapar]]
|-
|[[FC Kevitan]]
|[[Tiranë]]
|-
|[[KF ValbonaMirdita]]
|[[TropojëRrëshen]]
|-
|[[FK Pashtriku]]
|[[Has]]
|-
|[[FK Internacional]]
|[[Tiranë]]
|-
|[[Termi FC]
|[[KF Spartaku Tirane]]
|[[Kamëz|Tirane]]
|-
|[[FK JehonaSopoti KozareB]]
|[[KozareLibrazhd]]
|-
|[[FK Shkëndija]]
|[[Tiranë]]
|-
|[[FCAkademia GolemiAS]]
|[[GolemShkodër]]
|-
|[[KF TërbuniFlamurtari Vlorë B]]
|[[PukëVlorë]]
|}
 
'''Grupi B''' <ref>[http://www.fshf.org/index.php/sq/kampionatet-e-tjere/kategoria-e-trete-b Grupi B]</ref>
 
{| class="wikitable sortable"
|-
!Ekipi
!Qyteti/Zona
|-
|[[FK Gostima]]
|[[Gostimë]]
|-
|[[FK Belshi]]
|[[Belsh]]
|-
|[[KF Pojani]]
|[[Pojan]]
|-
|[[FK Teuta B]]
|[[Durrës]]
|-
|[[FK Young Boys]]
|[[Korçë]]
|-
|[[FK Sukthi]]
|[[Katund i Ri]]
|-
|[[KF Maliqi]]
|[[Maliq]]
|-
|[[KF Pajova]]
|[[Pajovë]]
|-
|[[KF Shkëndija D]]
|[[Durrës]]
|}
 
== Lidhje të jashtme ==