Ndryshimi mes inspektimeve të "Kategoria e Tretë"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
 
Ekipet që do marrin pjesë në ssezoninsezonin 2017-18: <ref>[http://www.panorama.com.al/sport/nis-sot-kategoria-e-trete-ja-skuadrat-kalendari-dhe-rregullorja/]</ref> <ref>[http://www.fshf.org/index.php/sq/kampionatet-e-tjere/kategoria-e-dyte/grupi-a]</ref> <ref>[http://www.fshf.org/index.php/sq/kampionatet-e-tjere/kategoria-e-dyte/grupi-b]</ref>
{| class="wikitable sortable"