Dallime mes rishikimeve të "Pikëpresja"

No change in size ,  3 vjet më parë
v
Tytuu zhvendosi faqen Pikëpresje tek Pikëpresja
(Faqe e re: Shenjë pikësimi, që përbëhet nga një pikë me një presje përposh (;), që tregon një pushim më të gjatë se presja dhe përdoret kryesisht në një periudhë për të veçua...)
 
v (Tytuu zhvendosi faqen Pikëpresje tek Pikëpresja)