Dallime mes rishikimeve të "Hajrie Rondo"

2 bytes removed ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Shtova permbajtje)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
No edit summary
{{pa referenca}}
{{Infobox person
| emri = Hajrie Rondo
'''Hajrie Rondo''' është një [[aktore]] e mirënjohur shqiptare. Ka lindur më [[1 mars]] [[1951]] në [[Delvina|Delvinë]].
 
Hajrie Rondo është tashmë një aktore me diapazon të gjerë. Ajo ka interpretuar në të gjitha gjinitë. Rondo ka luajtur rreth 120 role në teatër dhe rreth 40 role në filma. JetonU nda [[Fier]]nga jeta më 9 shtator 2017.
 
== Filmografia ==
Anonymous user