Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Sigurimi i cilësisë/Lista"

→‎Seksi: seksion i ri
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(→‎Seksi: seksion i ri)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
Ky është një politikan ishte zgjedhur nga dikush tjetër dhe pa shkolle studimet e tije nuk ishte ka mbaruar kurrë por vetëm ika blerë disi në të gjitha kategoritë por nuk është identifikuar pari ka dhe te tjerët si puna e këtij Erion velis italian shkolluar dhe haidut
 
== Seksi ==
 
Eshte nje lloj veprimi mes dy personave : nje mashkull dhe nje femre.
Kur djali fut KARIN🍆 ne Pidh🍑
Eshte shum qef
Anonymous user