Ndryshimi mes inspektimeve të "Azem Shkreli"

22 bytes removed ,  2 vjet më parë
duhet nje citim perr kete dhe infoboksi duhet te jete sa me sintetik
(paragraf hyres)
(duhet nje citim perr kete dhe infoboksi duhet te jete sa me sintetik)
| pseudonimi =
| nacionaliteti = shqiptar
fisit = Shkrel
| zhanri = Poezi, Prozë, Kritikë letrare
| webfaqja =