Ndryshimi mes inspektimeve të "Rusët"

245 bytes removed ,  3 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 77.28.133.180) dhe riktheu rishikimin 1680566 nga Liridon
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 77.28.133.180) dhe riktheu rishikimin 1680566 nga Liridon)
 
 
Rusët janë populli më i madh sllav pastaj vijnë [[Ukrainas]]it dhe [[Polakët]] ata janë gjithashtu edhe kombi më i madh në [[Evropa|Evropë]].
Si shembull,kemi disa popuj rus,që janë jashtëzakonisht extravagantë dhe tërheqës...Ato popuj,janë popuj rus,të qytetit Ingushetia në Rusinë qendrore.Si njëri nga meshkujt më atraktiv të qytetit Ingushetia,e kemi Mirvli Vishnjakov.
 
[[Kategoria:Njerëz sipas kombësisë]]