Ndryshimi mes inspektimeve të "Azem Shkreli"

31 bytes added ,  2 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(duhet nje citim perr kete dhe infoboksi duhet te jete sa me sintetik)
v
{{Autorë shqiptarë}}
 
{{DEFAULTSORT:Shkreli, Azem}}
[[Kategoria:Lindje 1938]]
[[Kategoria:Njerëz nga Peja]]