Dallime mes rishikimeve të "Prenk Jakova"

61 bytes removed ,  4 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.209.128) dhe riktheu rishikimin 1718167 nga Mr Robot: vandalizem
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.209.128) dhe riktheu rishikimin 1718167 nga Mr Robot: vandalizem)
|Nacion = [[Shqiptar]]
|}}
'''Prenk Jakova''' lindi më [[27 qershor]] të vitit [[1917]] dhe vdiq tragjikisht më [[16 shtator]] të vitit [[1969]] ishte një [[Kompozitori|Kompozitor]] [[shqiptar]].Ome nxensat e kushtrimit po merrni informacion per gjuhen ee?
 
== Biografia ==
3.727

edits