Dallime mes rishikimeve të "Qatromi"

79 bytes removed ,  4 vjet më parë
Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 79.106.109.158) dhe riktheu rishikimin 1385573 nga Lerriklo
(Qatrom)
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 79.106.109.158) dhe riktheu rishikimin 1385573 nga Lerriklo)
'''Qatromi''' është një fshat në [[Rrethi i Korçës|Rrethin e Korçës]] në [[Shqipëri]].
 
== [[Ndodhet prane qytetit te korces|Gjeografia]] ==
Ndodhet prane qytetit te korces
 
== Demografia ==
 
 
rytyfyhggh
==Shiko edhe ==
{{Komuna Drenovë}}