Ndryshimi mes inspektimeve të "Qytetari"

5 bytes removed ,  3 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.209.107) dhe riktheu rishikimin 1622371 nga Tytuu
(puke)
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.209.107) dhe riktheu rishikimin 1622371 nga Tytuu)
është valide për territorin e një shteti ose personi i kualifikuar si refugjat ose si viktimë e
huaj e trafikimit, në pajtim me ligjet përkatëse.. <ref name=KK200438>LIGJIN PËR TË DREJTAT DHE PËRGJEGJËSITË E QYTETARËVE NË
KUJDESIN SHËNDETËSOR [http://www.assembly-kosova.org/common/docs/ligjet/2004_38_al.pdf Në amëzën assembly-kosova.org]</ref> puke
 
== E drejta shëndetsore ==