Ndryshimi mes inspektimeve të "Moskoviumi"

5 bytes removed ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Urhixidur zhvendosi faqen Ununpentiumi tek Moscoviumi)
| Seria = M
| Numri atomik = 115
| Emri = UnunpentiumMoskoviumi
| Simboli = UupMc
}}
'''UnunpentiumiMoskoviumi''' është një [[Elementet kimike|element kimik]] me simbolin '''UupMc''' dhe [[Numri atomik|numrin atomik]] 115.
 
 
Anonymous user