Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Goelia"

→‎A flisni shqip?: seksion i ri
(→‎A flisni shqip?: seksion i ri)
 
[[Wikipedia:Wikimedians of Albanian Language User Group|Wikimedians of Albanian Language User Group]] është një grup i wikimedianëve shqiptarë tashmë i njohur nga Fondacioni i Wikimedias, që aktualisht po përpilon rregulloren/strategjinë e funksionimit. Propozimet, votimi dhe diskutimi për [[Wikipedia_diskutim:Wikimedians_of_Albanian_Language_User_Group#Vizioni_2|Vizionin e User Grupit]] është deri më 23:59 CEST 3 korrik 2016. Jeni i ftuar të jepni propozime/ide ose të votoni për propozimet e dhëna.--[[Përdoruesi:Liridon|Liridon]] ([[Përdoruesi diskutim:Liridon|diskutimet]]) 29 qershor 2016 00:05 (CEST)
 
== A flisni shqip? ==
 
Goelia po shoh editimet e tuaja ne kohe, dhe pyes veten nese jeni shqiptar apo jo. Shoh gjithashtu qe keni marre disa bllokime para dy vjetesh, pasi nuk keni shtuar refeerenca per informacionin qe vini ne wiki. Do ju pyesja nese ka ndonje aresye qe beni keshtu apo thjesht nuk dini te shtoni referencat. Nga ana tjeter si kontrollues jam i detyruar qe te rishoh punen tuaj, po ju keni goxha eksperience ne wiki dhe do deshiroja te dija nese mund te ndihmoj, para se te beheni nje anetar i besuar i komunitetit. [[Përdoruesi:1l2l3k|1l2l3k]] ([[Përdoruesi diskutim:1l2l3k|diskutimet]]) 27 shtator 2017 19:53 (CEST)