Ndryshimi mes inspektimeve të "Snillfjord"

3 bytes removed ,  3 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Marbott) dhe riktheu rishikimin 1600253 nga Marbott
(rregullime të tekstit duke përdorur AWB)
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Marbott) dhe riktheu rishikimin 1600253 nga Marbott)
{{Ky artikull|Për përdorime të tjera shiko: ''[[Snillfjord (kthjellim)]]''.}}
{{Cung|Norvegjia}}
 
{{Kartela vendbanim
| emri = Snillfjord
 
[[Kategoria:Komuna në Norvegji]]
 
 
{{Cung|Norvegjia}}
3.727

edits