Dallime mes rishikimeve të "Justiniani I"

33 bytes removed ,  4 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.126.157) dhe riktheu rishikimin 1773053 nga 1l2l3k
(Rregullova gabimet drejtshkrimore)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.126.157) dhe riktheu rishikimin 1773053 nga 1l2l3k)
{{Vini Re!}}
{{Infobox person
| emri = Justiniani I ( Cr Justinian se ja qite robte)
| emër tjetër =
| image = Meister_von_San_Vitale_in_Ravenna_004.jpg