Ndryshimi mes inspektimeve të "Varshava"

7 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
| gjat_g=21 | gjat_m=0 | gjat_s=39 | gjat_dr =E
}}
'''Varshava''' është kryeqyteti i [[Polonia|Polonisë]] dhe ndodhet në pjesën qendrore të vendit në [[Wisła|Visla]].
 
== Të dhëna ==
* President i qytetit: [[Hanna Gronkiewicz-Waltz]]
18

edits