Hape menynë kryesore

Changes

96 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
== Lidhje të jashtme ==
 
[[Kategoria:Kafshë|*ZBUTJA E KAFSHËVE TË EGRA DHE LINDJA E BLEGTORISË]]
{{DEFAULTSORT:ZBUTJA E KAFSHËVE TË EGRA}}
Anonymous user