Ndryshimi mes inspektimeve të "Kafsha"

96 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 80.78.68.237) dhe riktheu rishikimin 1736695 nga Liridon)
== Lidhje të jashtme ==
 
[[Kategoria:Kafshë|*ZBUTJA E KAFSHËVE TË EGRA DHE LINDJA E BLEGTORISË]]
{{DEFAULTSORT:ZBUTJA E KAFSHËVE TË EGRA}}
Anonymous user