Ndryshimi mes inspektimeve të "Makreshi i Poshtëm"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (→‎top: përmirësime)
|Përshkrimi i pamjes =
 
 
<!--Administrimi-->
|Rajoni = [[Rajoni i Prishtinës|Prishtinës]]
|Komuna = [[Komuna e Artanës|Artanës]]
 
 
<!--Statistika dhe Transporti-->
|Lartësia =
|Themelimi =
|Targa e automjeteve =
 
 
<!--Demografia-->
|Popullsia =
|Dendësia =
 
 
<!--Harta-->
|Harta_foto =
|Harta_foto_shënimi =
 
 
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
| gjer_g= | gjer_m= | gjer_s= | gjer_dr =N
| gjat_g= | gjat_m= | gjat_s= | gjat_dr =E
 
{{Komuna e Artanës}}
[[pa referenca]]
 
[[Kategoria:Fshatra në komunën e Artanës]]