Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Sigurimi i cilësisë/Lista"

→‎NENE TEREZA: seksion i ri
(→‎receta italiane: seksion i ri)
(→‎NENE TEREZA: seksion i ri)
 
--~[[receta italiane]][[Speciale:Kontributet/130.0.29.114|130.0.29.114]]Spagheti alla carbonara--[[Speciale:Kontributet/130.0.29.114|130.0.29.114]] 17 tetor 2017 15:21 (CEST) ingredienti per 4 persone ;20 gr. di spagheti , 200 gr. di panacetta ;4 ouva .80 gr. di Parmigo
 
== NENE TEREZA ==
 
Nene Tereza ti je nje njeri shume i dashur per ne.
Shperesoj qe ato mesime qe ke dhene ti ti perdorin te gjithe.
Ti ishe shume e vecante dhe e vecante do te mbetesh per ne.
Ne sduhet te bejme dallime mes te varferve dhe te pasurve dh po keshtu mes atyre me ngjyre dhe atyre pa ngjyre.
Anonymous user