Dallime mes rishikimeve të "Teatri Andon Zako Çajupi"

per te gjeneruar metawikin
(Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 79.106.109.65, Makecat-bot dhe Addbot) dhe riktheu rishikimin 1131795 nga AXRL)
(per te gjeneruar metawikin)
[[Kategoria:Teatro|Andon Zako Çajupi]]
[[Kategoria:Andon Zako Çajupi]]
 
[[en:Andon Zako Çajupi Theatre]]