Ndryshimi mes inspektimeve të "Valencia"

1 byte added ,  2 vjet më parë
Korrigjova disa gabime drejtëshkrimore
(përmirësime teknike, zëvendësova: Janar → janar duke përdorur AWB)
(Korrigjova disa gabime drejtëshkrimore)
 
==Klima==
janariJanari dhe shkurti janë muajtë më të ftohtaftohtë. Gjatë muajit janar, temperaturat arrijnë prej 13 deri 21 °C gjatë ditës, ndërsa gjatë natës arrijnë prej 4 deri 12 °C.
 
Muaji më i nxehtë është muaji gusht, ku temperaturat arrijnë prej 28–34 °C gjatë ditës, ndërsa gjatë natës arrijnë në 23 °C.