Ndryshimi mes inspektimeve të "Valbona (fshat)"

13 bytes added ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{Infobox ALB fshat| | foto harta= | emri='''Valbonë''' | banor= | qarku=Qarku i Kukësit | rrethi=Rrethi i Tropojës | bashkia= | komuna= | posta= | telefoni= ...)
 
}}
 
'''Valbona''' është një fshat në Alpet Shqiptare, [[Rrethi i Tropojës]]. Fshati është padushim një ndër atraktcionet më të preferuara turistike në Shqipërinë e veriut. [[Valbona |Lumi Valbona]] qe kalon nëpër fshat dhe vet Lugina e Valbonës tërhjekin shumë vizitorë.
205

edits