Dallime mes rishikimeve të "Valbona (fshat)"

55 bytes added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
'''Valbona''' është një fshat në Alpet Shqiptare, [[Rrethi i Tropojës]]. Fshati është padushim një ndër atraktcionet më të preferuara turistike në Shqipërinë e veriut. [[Valbona |Lumi Valbona]] qe kalon nëpër fshat dhe vet [[Lugina e Valbonës]] tërhjekin shumë vizitorë.
 
 
 
{{AL-gjeo-cung}}
[[Category:Fshatra në Shqipëri]]
12.723

edits