Dallime mes rishikimeve të "Feja"

106 bytes removed ,  3 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 77.247.95.68) dhe riktheu rishikimin 1712177 nga Mr Robot
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 77.247.95.68) dhe riktheu rishikimin 1712177 nga Mr Robot)
** [[Kisha Anglikane|Anglikan]]
** [[Kisha ortodokse|Ortodoks]]
** [https://www.jw.org/sq/botime/revista/g201008/%C3%A7far%C3%AB-besojn%C3%AB-d%C3%ABshmitar%C3%ABt-e-jehovait/ [Dëshmitarët e Jehovait]]
 
== Feja dhe shteti ==