Ndryshimi mes inspektimeve të "Çeliku (Gjilan)"

149 bytes removed ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
|Përshkrimi i pamjes =
 
 
<!--Administrimi-->
|Rajoni= [[Rajoni i Gjilanit|Gjilan]]
|Komuna= [[Komuna e Gjilanit|Gjilan]]
 
 
<!--Statistika dhe Transporti-->
|Lartësia=
|Themelimi =
|Zona Kohore = [[Zona Kohore e Evropës Qendrore|ZKEQ]] ([[UTC+1]])
|Ora Verore= [[Ora Verore e Evropës Qendrore|OVEQ]] ([[UTC+2]])
|Kodi Postal = 60000
|Prefiksi=
|Targa e automjeteve =06
 
 
<!--Demografia-->
|Popullsia =
|Dendësia=
 
 
<!--Harta-->
|Harta_foto=
|Harta_foto_shënimi=
 
 
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
| gjer_g=| gjer_m= | gjer_s= | gjer_dr =N
| gjat_g=| gjat_m= | gjat_s= | gjat_dr =E
<!--Koordinatat Mënyra #2-->
|gjerësia =42.3027257
|gjatësia =21.5201676
 
|WebFaqja =
|autotekst= po
}}