Ndryshimi mes inspektimeve të "Atomi"

17 bytes removed ,  3 vjet më parë
U kthye versioni 1790197 i bërë nga 79.106.209.169 (diskutimet): rv
(U kthye versioni 1790197 i bërë nga 79.106.209.169 (diskutimet): rv)
http://filolet.com/demokriti.htm
* [http://www.pr-tech.net/libra/reaksionetberthamore.pdf Reaksionet dhe Energjia Bërthamore] - Gjimnazi Sami Frashëri - dokument në internet, prill 2007
* KIMIA BERTHAM
 
[[Kategoria:Kimi]]