Ndryshimi mes inspektimeve të "Ali pashë Tepelena"

v
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga ZINKEVINZIN dhe 217.21.150.200) dhe riktheu rishikimin 1760527 nga Tytuu)
[[Kategoria:Tepelenë|Tepelenë]]
[[Kategoria:Ushtarakë shqiptarë]]
[[Kategoria:MyslimanëShqiptarë shqiptarëmyslimanë]]
3.727

edits