Ndryshimi mes inspektimeve të "Çerçiz Topulli"

165 bytes removed ,  2 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.113.115) dhe riktheu rishikimin 1734640 nga Papa-Zhuli
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.113.115) dhe riktheu rishikimin 1734640 nga Papa-Zhuli)
 
O ti, Çerçiz, o ti Mustafa Qulli, që ma t’kuq e batë flamurin tonë me gjakun e pastër t’uj, shpallnja djalëris se përparimi më i drejtë se drejtësia ma e plotë shoqnore mund t’arrihen n’emën të shqypnisë.
* Nga kënga e Unikkatilit "Ndryshe" : Osht aj djali qe e ka bo Gegnishten trend rrezik si Martina e Çerçiz Topullit intelektin me ja ndrru mentalitetin popullit.
 
=== Kuriozitet ===