Dallime mes rishikimeve të "Njësitë administrative të Turqisë"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Njësitë administrative të Turqisë''' - Turqia ka një strukturë unitare sa i takon administrimit dhe ky aspekt është një nga faktorët më të rëndësishëm në formësimin...)
 
No edit summary
<references/>
 
[[Kategoria:TurqiaTurqi]]