Dallime mes rishikimeve të "Mesjeta"

149 bytes added ,  5 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.126.185) dhe riktheu rishikimin 1771867 nga Liridon
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.126.185) dhe riktheu rishikimin 1771867 nga Liridon)
Forma zotëruese ekonomiko - shoqërore e mesjetës ishte [[feudalizmi]].
== Histori ==
ne mesjeteu zhvillua letersia e anonimatit . kjo ka te beje me deshiren qe kishin autoret e asaj kohe per te mos shprehur hapur aftesite e tyre artistike!
== Flori Hoxha ==
 
== Feja ==
 
== Shiko edhe ==