Dallime mes rishikimeve të "1703"

80 bytes removed ,  4 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga MATEOSLIME) dhe riktheu rishikimin 1307396 nga Addbot
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga MATEOSLIME) dhe riktheu rishikimin 1307396 nga Addbot)
 
 
== Ngjarje ==
ne kte vit lindi channeli i youtubeit Gamer Slime ku te lutem te besh subscribe
 
== Lindje ==