Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Sigurimi i cilësisë/Lista"

v (U kthyen ndryshimet e 185.200.212.107 (diskutimet) në versionin e fundit nga 130.0.26.182.)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Ti ishe shume e vecante dhe e vecante do te mbetesh per ne.
Ne sduhet te bejme dallime mes te varferve dhe te pasurve dh po keshtu mes atyre me ngjyre dhe atyre pa ngjyre.
 
== Atomet,struktura e tyre. ==
 
Atomet përbehen nga elektronet ,neutronet dhe protonet.
Anonymous user