Ndryshimi mes inspektimeve të "Ficus elastica"

v
→‎Lidhje të jashtme: Rregullime markup-i. duke përdorur AWB
(rregullim i sintaksës)
v (→‎Lidhje të jashtme: Rregullime markup-i. duke përdorur AWB)
 
<!-- kategorizimi dhe ndëruiki -->
 
{{Bio-cung}}
<!-- Ndëruiki -->
 
 
[[Kategoria:Bimë]]
 
 
{{Bio-cung}}