Ndryshimi mes inspektimeve të "Fragaria"

3 bytes added ,  3 vjet më parë
v
→‎Lidhje të jashtme: Rregullime markup-i. duke përdorur AWB
(rregullim i sintaksës)
v (→‎Lidhje të jashtme: Rregullime markup-i. duke përdorur AWB)
 
<!-- kategorizimi dhe ndëruiki -->
 
{{Bio-cung}}
<!-- Ndëruiki -->
 
[[Kategoria:Bimë]]
 
 
{{Bio-cung}}