Dallime mes rishikimeve të "Mesjeta"

1 byte added ,  4 vjet më parë
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.126.185) dhe riktheu rishikimin 1771867 nga Liridon)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Forma zotëruese ekonomiko - shoqërore e mesjetës ishte [[feudalizmi]].
== Histori ==
ne mesjeteumesjete u zhvillua letersia e anonimatit . kjo ka te beje me deshiren qe kishin autoret e asaj kohe per te mos shprehur hapur aftesite e tyre artistike!
 
== Feja ==
Anonymous user