Dallime mes rishikimeve të "Klinika"

61 bytes removed ,  5 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Saiwan9) dhe riktheu rishikimin 1325156 nga Addbot
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Saiwan9) dhe riktheu rishikimin 1325156 nga Addbot)
* Të bëjë klinikën e shëndetit seksual me seks-lidhje me probleme, si parandalimin dhe trajtimin e infeksioneve seksualisht të transmetueshme.
* Një klinikë pjellori synon të ndihmojë ato çifte dhe individë të bëhet me barrë.
* Një klinikë aborti është një spital për sigurimin e llojeve të caktuara të pacientëve të kujdesit mjekësor, duke përfshirë aborti për femrat. Qendra e klinikave të tilla mund të jenë publike ose praktika mjekësore private mjekësore.
 
== Lidhje të jashtme ==
http://klinikagea.com
 
*
*
*
*
*
[[Kategoria:Mjekësi]]
[[Kategoria:Psikologji]]