Dallime mes rishikimeve të "Butani"

60 bytes added ,  4 vjet më parë
v
shtova koordinatat
(→‎Shiko dhe këtë: përmirësime teknike, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
v (shtova koordinatat)
{{coord|27.2501|N|90.2606|E|source:wikidata|display=title}}
{{KUTIAButani}}