Dallime mes rishikimeve të "Fantastic Four"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
No edit summary
 
'''The Fantastic Four''' është një [[stripi|strip]] të [[Marvel Comics]] me një grupëgrup [[superhero]], krijuar nga [[Stan Lee]] dhe [[Jack Kirby]] dhe debutoi në ''The Fantastic Four'' #1 (nëntor [[1961]]).
 
{{strip-cung}}